bambu_ic_giyim

AHŞAP ŞİLTLER

BEBEK İÇ GİYİM 
bebek_ic_giyim

PİNEWOOD YELEK
yelek
POLAR DIŞ GİYİM
polar_dis_giyim
KUPALAR
SIRT ÇANTALARI
ALBÜM ŞİLTLER
TERMAL İÇ GİYİM
termal_ic_giyim

PİNEWOOD CEKET
ceket

Metaş İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi 2005 yılında Ankaranın Emek semtinde kurulmuştur. Kurucusu eski  Bir  Türk silahlı kuvvetler personeli olan Metin Aktaş emekli olduktan sonra ticaret hayatına atılıp Metaş İÇ ve Dış ticaret Limited ޞirketini kurmuştur. Türk silahlı kuvvetlerinde edindiği bilgi ve deneyimi ticaret hayatına da yansıtmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız askeri malzeme sektöründe sağlam ve hızlı adımlarla ilerlemekte,teknolojik değişim ve gelişimleri güncel hayata yansıtarak  her geçen gün ürün yelpazesine yenilerini eklemektedir.

Firmamız Yurdumuzun hiçbir bölgesini ihmal etmeyip tüm Ülke Çapında hizmeti kendine prensip edinmiştir. Ülke genelindeki sivil veya askeri birimlerin gerek kantinleri  gerek karargah ve birlikleri bazında ihtiyaç duydukları tedarikte güçlük yaşadıkları ürünleri istenen şekilde ve kısa süre içerisinde temin edebilmek öncelikli hedefimizdir.

Thermoform termal iç giyim  ve aksesuar ürünlerinin Türkiye ana dağıtım bayisi olan firmamız bunun yanı sıra gerek kışlık gerek yazlık askeri giyim malzemeleri ve aksesuarları, spor faaliyetleri için isteğiniz doğrultusunda eşofman takımı t-şört, şort ve buna benzer binimum tekstil ürünleri,  termal kamera gece görüş dürbünü vb optik malzeme yedek parçaları  hediyelik şilt, kristal, madalyon, kalem takımları  ve çakı çeşitleri kadife kutu çeşitleri flama ve bayrak çeşitleri deri ürün çeşitleri zengin çanta grubu ürün yelpazemizin sadece bir parçasıdır. Ürün sayfalarımızda siz sayın müşterilerimize fikir vermek amacıyla  sadece sınırlı sayıda ürün çeşittlerimiz gösterilmiştir.  Faaliyet alanlarımız içindeki her tür sorunlarınız ve ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle temasa geçiniz.   

Saygılarımızla...

 METAޞ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ANKARA 


 

 

Son Ürünler


yeni


yelek_min


yeni


yelek_min


yeni


yelek_min


yeni


yelek_min


yeni


yelek_min


yeni


yelek_min

yeni

yelek_min

yeni

yelek_min

yeni

yelek_min

yeni

yelek_min

yeni

yelek_min

yeni

yelek_min

yeni

yelek_min

yeni

yelek_min

yeni

yelek_min

yeni

yelek_min


yeni


yelek_min


yeni


yelek_min

Site İstatistiği

mod_vvisit_counterBugün113
mod_vvisit_counterDün69
mod_vvisit_counterBu Hafta323
mod_vvisit_counterBu Ay3656
mod_vvisit_counterToplam173915
Şu anda 3 ziyaretçi çevrimiçi
casus telefon